O inwestycji

W okresie międzywojennym Wisła przekształciła się ze zwyczajnej miejscowości wypoczynkowej w zaplanowane z rozmachem nowoczesne uzdrowisko. Przyciągała gości nie tylko oszałamiającymi widokami i czystym powietrzem, ale przede wszystkim perfekcyjnie zorganizowaną infrastrukturą turystyczną i rozrywką na najwyższym europejskim poziomie. To wtedy powstał tutaj park kąpielowy z modernistycznym, przeszklonym pawilonem, łączący funkcjonalność z nowoczesną estetyką.

Tworząc Baseny Wisła, chcieliśmy nawiązać do przestrzeni parku kąpielowego i jej fantastycznych tradycji. Zaprosić was do miejsca oferującego szeroki wachlarz atrakcji w przestrzeni zaaranżowanej nowocześnie i ze smakiem przez Huberta Wójtowicza. Chcemy stworzyć żywe, otwarte miejsce spotkań, wypełnione ruchem, energią i świetną zabawą.

Juz teraz zapraszamy wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku do kąpieli w dwóch basenach, płytkim i sportowym, wspólnej zabawy na boisku do siatkówki plażowej i uczestnictwa w zajęciach sportowych dla ludzi w każdym wieku, prowadzonych przez profesjonalnych animatorów. Solidną dawkę adrenaliny zapewni pierwsza w Polsce zjeżdżalnia wodna o nowoczesnej konstrukcji, typu wahadło.

A kiedy zapragniecie po prostu wypocząć, będziecie mogli położyć się na plaży na piasku lub trawie albo porozmawiać z przyjaciółmi w kawiarni serwującej orzeźwiające napoje i autorskie drinki. Wieczorami zaprosimy was na seanse filmowe do kina plenerowego i imprezy taneczne przy barze na dachu pawilonu, zamienionym w taras. Z pewnością duże wrażenie wywrze na was jakość muzyki w tle, osiągnięta dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi nagłośnienia.

Tomasz Bujok

Burmistrz Wisły

Pogląd na żywo

Kontakt

Facebook
Instagram
Skip to content